فروش کلر استخر
26 خرداد

فروش کلر و زاج برای استخر


لاین ویژه فروش کلر و زاج برای استخر از قبیل کلر ژاپنی ، کلر سولوکس  ( کسب اطلاعات قیمت با 09126804620  و 26153249 تماس بگیرید) کلر هندی اگوافیت و همچنین قرص کلر و زاج در تاسیسات شمیران آغاز شده است توجه به تخصص ویژه استخر در مجموعه تاسیسات شمیران  علاوه بر قیمت  پایین این محصول ، جنس با کیفیت دریافت کنید.


کلر هندی ، کلر ژاپنی یا کلر آمریکایی؟ کدامیک برای استخر شما بهتر و در عین حال مقرون به صرفه تر است؟  زاج را چه مقدار و از کجا تهیه کنیم؟  چگونه از کیفیت و قیمت مناسب کالای دریافتی مطمئن شویم؟ با فروش کلر و زاج برای استخر  در مجموعه بزرگ تاسیسات شمیران با خیال آسوده خرید نمایید

بازار فعلی  کلر  و مواد شیمیایی وابسته ، بازار سردرگمی برای مشتریان محسوب میشود.  در این مطلب سعی می شود که علاوه بر راهنمایی خرید جنس مناسب ، لاین ویژه فروش کلر و زاج برای استخر و مواد شیمیایی وابسته در  تاسیسات شمیران معرفی شود  تا مشتریان  وفادار این مجموعه تنها با یک تلفن  کالای مناسب خود را دریافت نمایند.

اول از همه  کدام کلر برای استخر ما مناسب است؟

بدون شک استفاده از کلر بسیار با کیفیت ژاپنی  بهترین انتخاب برای  استفاده کنندگان لوکس از استخر است.  عدم وجود ناخالصی و درصد بالای کلر  باعث می شود که  استفاده از این کلر  علاوه بر خاصیت های ذاتی کلر ، نسبت به عدم  کدر شدن آب نیز کمک نماید. اگر چه استفاده تنها از کلر قطعا نمی تواند ذرات معلق در آب را حذف نماید.( برای آموزش حذف کدری آب استخر اینجا را کلیک کنید)

قیمت بالای کلر ژاپنی نسبت به کلر های دیگر ( حدودا 4 برابر کلر هندی) باعث شده است که در استخر های بزرگ و یا استخر های  با  استفاده کنندگان زیاد ، هزینه کلر ژاپنی زیاد باشد. برای مثال در استخری با حدود 300 متر مکعب آب روزانه تا 3 کیلیو گرم کلر ژاپنی مصرف می شود که با توجه به قیمت روز این کالا ، هزینه زیادی را  به استخر تحمیل می نماید.

کلر سولوکس از دیگر  برند های معروف بازار پر رونق محصولات استخر می باشد. این محصول خوشنام چینی ، علاوه بر کیفیت بالای  محصول  قیمت  مناسبی نیز دارد  . اگر چه استفاده از این محصول نیز در  استخر های پر مصرف ، هزینه های زیادی را به مالکین استخر تحمیل می نماید.  در حال حاضر و با قیمت های روز  قیمت   کلر سولوکس  حدود 60  درصد قیمت کلر ژاپنی می باشد.

کلر محبوب  بسیاری از  مالکین استخر های بزرگ  کلر هندی آگوافیت  می باشد.  این کلر که در بسته بندی استاندارد  و پلمپ شده ارائه می شود  قیمتی نزدیک به یک چهارم کلر ژاپنی دارد . در محل هایی با استفاده زیاد از کلر  پیشنهاد اول ، کلر هندی آگوافیت است اگر چه وجود ناخالصی  در این کلر گاها باعث کدر شدن  آب می شود که باید با مشورت یک متخصص  همراه با زاج و دیگر افزودنی ها  کلر هندی به آب اضافه شود تا علاوه بر  لذت  یک استخر تمیز و شفاف  هزینه زیادی نیز متحمل نشوید

بی شک  استفاده از کالای گران تر  کیفیت بالاتری را برای شما به همراه دارد. .ولی  باید  با محاسبه و مشورت دقیق   میزان کیفیت با پولی که پرداخت می شود تناسبش حفظ شود  تا پول بیهوده مصرف نشود.

مشکل دیگر و عمده کلر های فوق  بسته بندی  در ابعاد 10 تا 40 کیلو گرمی  این کلر هاست.  اگر چه به طور اکید توصیه می شود در صورتی که دارای یک استخر هستید  کلر را در بسته بندی های بزرگ تر تهیه کنید  ولی گاهی اوقات مشتریان ترجیح می دهند که از کلر در وزن های کمتر و یا قرص های استناندارد کلر استفاده نمایند.    کلر های قرصی  نیز از اقلام پر فروش و استاندارد می باشد که در سبد  محصولات شیمیایی  تاسیسات شمیران قرار دارد.

برای خرید کلر و محصولات جانبی شیمیایی استخر با شماره های  26153249 و 09126804620تماس بگیرید. برای آشنایی با مجموعه سرو انرژی و تاسیسات شمیران اینجا را کلیک فرمایید. .

دیدگاه خود را بنویسید