03 آبان

درباره ما، شرکت تعمیر و نگهداری تاسیسات

شرکت سرو انرژی کیا،شرکت تعمیر و نگهداری تاسیسات حرارتی ، برودتی و الکتریکی و استخر و تاسیسات جانبی با شماره 26153249 و ۰۹۱۲۱۷۲۸۷۸۱ در خدمت شما میباشد. این شرکت باسابقه در حوزه نگهداری و خدمات تاسیسات حرارتی ، برودتی و الکتریکی فعال می باشد.

نگاهی به وضعیت فعلی نصب ، تعمیر و به ویژه نگهداری تاسیسات ساختمانهای مسکونی ، اداری و صنعتی مانند چیلر جذبی ، چیلر تراکمی ، دیگ آبگرم ، بویلر ، مخزن آبگرم مصرفی ، اسپیلت ، تاسیسات روشنایی و استخر و ارتباطات ویژه شرکت سرو انرژی کیا با شرکتهای برتر و برندهای ممتاز بین المللی در حوزه خدمات تاسیساتی ، ما را بر آن داشت که خدمات ویژه ای را برای اولین بار در ایران بر اساس استاندارهای بین المللی ارائه نماییم
شرکت سرو انرژی کیا با استقرار در شمالی ترین نقطه تهران و با برخورداری از نیروهای متخصص و متعهد در حوزه تعمیر و نگهداری برج ها ، هتل ها و ساختمانهای بلند مرتبه فعالیت می نماید. عدم نگهداری صحیح از تاسییسات گرانقیمت ساختمانها ، علاوه بر از کار افتادن ناگهانی آنها در زمانهای بحران ، باعث تحمیل هزینه های اضافی نیز می شود. هزینه های گزاف تعمیرات اغلب به دلیل عدم رعایت الزامات و استانداردها در هنگام انتخاب سیستم ، نصب غیر اصولی و به ویژه نگهداری بوجود می آید. این هزینه های سالانه که پس از چند سال به هزینه های گزافی تبدیل می شوند باعث مصرف بیش از استاندارد سوخت شده و هزینه های جاری ساختمان را بشدت افزایش داده وهزینه های غیر قابل قبولی را در حوزه گاز( گازوئیل )مصرفی به صاحبان این سیستم ها تحمیل می نماید.

این سایت تحت نظر شرکت با سابقه سرو انرژی کیا ارائه کننده خدمات تاسیساتی به بیش از صدها ساختمان در کشور می باشد و در زمینه های تعمیر و نگهداری موتورخانه ، دیگ مولد آب گرم ، چیلر جذبی، چیلر تراکمی ، اسپیلت ، کولر گازی ،روشنایی ، تعویض دیگ آبگرم ، اسید شویی مخزن ، اسید شویی مخزن کویل دار ، اسید شویی مبدل حرارتی ، نصب دیگ چدنی ، لوله کشی ، عایق کاری استاندارد و همچنین فعالیت در حوزه تاسیسات برودتی و تعمیرات انواع چیلر ، اسپیلت و سیستم های حرارت و برودت مرکزی فعال می باشد.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

برای اشنایی با منافع و هزینه های نگهداری از تاسیسات و مطالعه رایگان  مقالات بسیار ساده و کاربردی در حوزه تاسیسات ساختمان از اینجا  بازدید فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید