05 مهر

نگهداری و تعمیرات تاسیسات برج ها و هتل ها

تاسیسات شمیران(09121728781) با مجرب ترین کادر نگهداری و تعمیرات تاسیسات برج ها و هتل ها را در دهها ساختمان ، برج و مجموعه اداری بزرگ مسئولیت نگهداری از تاسیسات حرارتی ، برودتی ، الکتریکی ، سامانه های استخر ، برق اضطراری رادر ساختمانها و برج های درجه یک پایتخت بعهده دارد.

یکی از خصوصیات منحصر بفرد تاسیسات شمیران عمل به تعهدات و انجام امور فراتر از تعهدات در زمان و با بالاترین کیفیت می باشد. نگهداری از تاسیسات برج ها و هتل ها قطعا کار پرمسئولیت و حساسی است ولی برج های ویژه تهران همه مسئولیت پذیری و تخصص نیروهای ما را میشناسند واصولا فضاهایی که به خدمات درجه یک تاسیسات و آراستگی نیروی انسانی و عمل ویژه به تعهدات و فراتر از تعهدات اهمیت می دهند به سراغ برترین برند خدمات تاسیسات ایران ، شرکت سرو انرژی که همکار اصلی تاسیسات شمیران است، می آیند. ما آماده ارائه خدمات ویژه خود درنگهداری از تاسیسات برج ها و هتل ها و بیمارستانها در تمامی ساعات شبانه روز هستیم.
درصورتی که تمایل به مطالعه در خصوص موارد زیر دارید روی آنها کلیک فرمایید. این موارد عبارت از تعمیرات سیستم گرمایشی، تعمیرات چیلر و سیستم های سرمایشی ، و تعمیرات مشعل می باشد.

برخی خدمات ویژه شرکت سرو انرژی با بالاترین کیفیت عبارت است از :
تعمیر و نگهداری انواع چیلر های جذبی و تراکمی
تعمیر و نگهداری انواع برج های خنک کن دوار و مکعبی
نوسازی موتورخانه
تعمیر و نگهداری موتورخانه
اسید شویی مبدل حرارتی
عایق کاری منبع آبگرم و اتصالات
تعمیر و سرویس مشعل
نگهداری و تعمیر انواع استخر، جکوزی و سامانه های گرمایشی آن

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

دیدگاه خود را بنویسید